Ansatte

Blåbærtua

Alexandra Aune

Stilling: Vikar

Alexandra jobber som fast vikar på Blåbærtua.

Maren Olderskog Lie

Stilling: Pedagogisk leder
951 70 617
maren@dolstadbarnehage.no

Maren er ansatt som pedagogisk leder i 100% stilling på Blåbærtua. Maren er også utdannet kostholdsveileder.

Anne Lene Johannessen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
992 76 191
annelene@dolstadbarnehage.no

Anne Lene er ansatt som fagarbeider i 100% stilling på Blåbærtua.

Isabelle Rønnes

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
476 67 005
isabelleronnes@hotmail.com

Isabelle er ansatt som Barne og ungdomsarbeider i 100% stilling på Blåbærtua. Isabelle tar for tiden Barnehagelærer utdanning desentralisert på Nesna.

Arselyn Aronsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
957 65 624
arselyn@dolstadbarnehage.no

Arselyn er ansatt som pedagogisk medarbeider i 100% stilling på Blåbærtua.

Kløverenga

Linda Jensen

Stilling: Barnehagelærer
916 03 100
linda@dolstadbarnehage.no

Linda er ansatt som barnehagelærer i 100% stilling på Kløverenga.

Susanne Meisingset

Stilling: Pedagogisk leder
976 38 339
susannemeisingset@gmail.com

Susanne er ansatt som pedagogisk leder i 100% stilling på Kløverenga.

Eirill Larsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
997 46 298
eirill@dolstadbarnehage.no

Eirill er ansatt som Barne og ungdomsarbeider i 100% stilling på Kløverenga.

Emilie Solfjeld Johannessen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
979 78 669
emilie@dolstadbarnehage.no

Emilie er ansatt som Barne- og ungdomsarbeider i 100% stilling på Kløverenga.

Solsikken

Kine Moldrem

Stilling: Pedagogisk leder
941 82 247
kine@dolstadbarnehage.no

Kine er ansatt som pedagog i 100% stilling på Kløverenga.

Ronja Krutådal

Stilling: Pedagogisk leder

Ronja er ansatt som pedagogisk leder i 100% vikariat på Solsikken.

Sissel Rasmussen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
959 11 016
sissel@dolstadbarnehage.no

Sissel er ansatt som Barne og ungdomsarbeider arbeider i 100% stilling på Solsikken.

Cecilie Røsdal

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
915 23 116
cecilie@dolstadbarnehage.no

Cecilie er ansatt som Barne og ungdomsarbeider i 100% stilling på Solsikken.

Andre ansatte

Trine Solfjeld Johannessen

Stilling: Daglig leder
403 82 669
Trine@dolstadbarnehage.no

Ida Hatlen

Stilling: Assistent

Jobber som assistent i 40% stilling på huset.

Anne Marit Sandstrak

Stilling: Kontormedarbeider
950 93 327
annemarit@dolstadbarnehage.no